ismminibar ismart

ISMART TASARIM MERKEZİ BELGESİ

2019 yılının başında, yeni ürün ve proje geliştirmenin yanı sıra otel ekipmanları sektöründe yatırım yapmak ve projelerini hayata geçirmek isteyen girişimcileri bir araya getirecek ISMART Tasarım Merkezi’nin açılışını gerçekleştirmiştir.

Sektöründe her zaman ilklere imza atmayı alışkanlık haline getiren, Türkiye ve Dünya’da her anlamda sektörün tartışmasız öncü firması olmayı kendine misyon edinen ISM Minibar yine bir ilke imza atarak, 2020 yılının sonunda Bilim ve Sanayi Bakanlığı’ndan ‘Tasarım Merkezi’ onayını almaya hak kazanmıştır.

Bir işletmenin varlığını sürdürebilmesi ve gelişebilmesi, çok hızlı değişen müşteri ve pazar taleplerine zamanında cevap verebilmesi ve yenilikçi bir yaklaşım ile bu talepleri karşılayabilme yeteneğine bağlıdır. Bu bağlamda, işletmelerin söz konusu talepleri karşılamasında, yenilikçi ve oyun değiştiren fikirler ile firmanın mühendislik bilgi birikimini yansıtması, çağdaş normlara göre belli bir disiplin ve gelişim içerisinde tasarım ve AR-GE faaliyetlerini yürütmesi artık çok daha değerlidir.

Otel odası başta olmak üzere konaklama ve ağırlama sektöründe yenilikçi ses getirecek projesi olan ve bu projelerini geliştirmek isteyen tüm girişimcilerle iş birliği yaparak, farklı iş modelleri çerçevesinde projelerin gelişimine katkı sağlanmaktır. Bu hedeflere ulaşabilmek amacı ile üniversiteler ve hizmet sektöründe yer alan birçok kuruluşla da iş birliği yapılmaktadır. Amacımız tasarım merkezimizin sadece şirketimize yeni tasarımlar kazandırması değil aynı zamanda sektörle ilgili her türlü yenilikçi fikir ve tasarıma sahip genç tasarımcılara da olanak sağlamasıdır.

Biz yeni nesille birlikte geleceğe yön vermek istiyoruz.