Hakkımızda

TARİHÇEMİZ

ISM Minibar; 1986 yılında Manisa’da 7480 metrekarelik bir alana kurulmuş olup, 2000 yılı Mayıs ayında İNCİ HOLDİNG www.inciholding.com tarafından hisselerinin alınmasıyla holding bünyesine katılmıştır. Holding'ten almış olduğu güç ile çok kısa zamanda gerekli yatırımlarını tamamlayarak otel ağırlama sektöründe adını duyurmuştur.

HAKKIMIZDA

ISM Minibar; 5 kıtada  56’dan fazla ülkeye, güçlü distribütör  ağı ile ürünlerinin %70' ini ihraç eden bir dünya şirketidir. 

Kuruluşundan beri absorbe soğutma sisteminde öncü olan firmamız otel ekipmanlarında yurt İçi ve yurt dışı pazarlarda ana üretici ve tedarikçi olmayı, ana stratejik hedef olarak benimsemiştir.

Bu hedef doğrultusunda şirketimiz; 2011 yılı itibariyle çevre dostu minibar olarak tanımladığımız Peltier sistem ile çalışan , 0 dB ve enerji tüketimi absorbe sisteme göre çok daha düşük olan Peltier Seri minibar geliştirilmiş ve pazara sunulmuştur.

ISM Minibar; ISO 9001 Kalite ve Yönetim Sistemleri sertifikasına ek olarak , ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İSG Yönetim Sistemleri sertifikalarını 2014 yılında almaya hak kazanmasının yanında TUV GS ,TUV CB ,GOST , ROHS, UL ürün sertifikalarına da sahiptir.

ISM Minibar, hızla büyüyen OEM, uluslararası ve yerel satış kanalları, gelişen AR&GE projeleri ve etkin  satış sonrası hizmetleri ile otel ekipmanları sektöründe tanınmış bir isim haline gelmiş ve günden güne büyümesini devam ettiren bir şirket olmuştur. ISM Minibar; Fairmont Raffles International , Mövenpick Hotels & Resorts, Hyatt International, Rotana Hotels & Resorts ve Taj Hotels gibi büyük zincir otellerin onaylı tedarikçi listesinde yer almaktadır.

Yeni trendlere cevap vermek ve portföyümüzü geliştirmek adına üretim kalitemizi, ürünlerimizi, marka bilinirliğimizi ve pazar payımızı istikrarlı bir şekilde arttırmaya devam etmekteyiz.

 

Top

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Mail Adresiniz Başarıyla Eklenmiştir.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.

Güvenlik testini gerçekleştiriniz.

Güvenlik testi başarısız.